Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaki telefon?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Moim zdaniem każdy smartphone już tak powyżej 500 zł będzie całkiem zdatny do użytku. Oczywiście zależy na czym nam zależy, bo jak na np super aparacie do zdjęć, to wiadomo, że trzeba będzie dopłacić. No i moim zdaniem najlepiej zdecydować się na numer na kartę bo wtedy nie ma takich zobowiazań, doładowuje się telefon kiedy się chce, a doładowanie simplus czy innych sieci można bez problemu wykonywać online.
Na chwile obecną, na rynku jest całe mnóstwo rożnego rodzaju smartfonów dlatego przed zakupem warto zrobić wstępne rozeznanie by wybrać ten najlepszy dla nas. Mnie ostatnio zainteresowała ta https://manta.com.pl/product-category/sm...smartfony/ polska marka. Niby tak dużo się o niej nie słyszy i mało kto wie, że wykonują nie tylko telewizory ale również smartfony i to całkiem fajnej jakości z dobrym parametrami.
Ja tam wolę telefony porównać w Komórkomacie i nie tyle wierzyć opinią ale tym co zobaczę w specyfikacji. Bo na stronie producentów to piszę wszystko. ja tak porównuje zawsze modele ze sobą.
Też często porównuję sobie telefony. Sama mam City, akurat ten model jest dla mnie zupełnie wystarczający.
Mi wystarcza telefon LG który spełnia moje wszystkie wymagania odnośnie aparatu i internetu

_________________________________
Radio Frequency
Ja mam samsung omnia i nieprawdę jest on dobry do użytkowania dla początkujących

_______________________________
In Between
Polecam firmę Apple bardzo dobre i szybkie telefonu z dobrym zabezpieczeniem, jeśli zdecydujesz się na kupno używanego Iphone warto sprawdzić numer IMEI przed zakupem tutaj znajdziesz poradnik jak to zrobić http://ktosiek.pl/jak-sprawdzic-numer-imei-w-telefonie/.
Na rynku jest mnóstwo telefonów. Trzeba tylko określić do czego jest nam potrzebny i na tej podstawie wybrać konkretny model.
Nie ma się też co bać Chińskich marek, wcale nie są gorsze
No, jest taka opinia o Samsungach, ale nie wiem, czy wierzyć jej uogólnionej wersji, bo mnie naprawdę kusi Samsung Galaxy S6, a wiadomo również, że firmy z modelu na model mają cel poprawianie funkcjonowania fonów - czy zatem wiecie coś o może o tym - ceneo.pl/36505455 - telefonie?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie