Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie naprawiać / serwisować samochód?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Gdzie waszym zdaniem najlepiej naprawiać / serwisować samochód? - w autoryzowanych serwisach, czy w zwykłych warsztatach?
Używany, szczególnie starszy samochód proponuję naprawiać w zwykłych warsztatach, natomiast w miarę nowy (tzn. kilkuletni) lepiej naprawiać w serwisach ASO - ma się wtedy pewność, że naprawa, czy serwis zostanie wykonany jak należy. W W-wie Opla można naprawić w serwisie Opel Auto Żoliborz, zajrzyjcie na http://www.autozoliborz.pl/serwis-blacha...echaniczny
Nie wiem czy wiecie, ale np. filtry w samochodzie można wymieniać samemu. Tutaj http://supermechanik.pl/blog/filtry-samo...ac-samemu/ jest ciekawy artykuł na ten temat, z którym uważam, że warto się zapoznać. Takie informacje mogą okazać się bardzo pomocne.
Ja bardzo lubie grzebac w autach i trochę się na tym znam więc co moge to samodzielnie w garażu naprawię. Nie mam specjalistycznego sprzetu i często to utrudnia pracę. Zastanawiam się nad zakupem podnośnika samochodowego takiego jak ten http://techsul.pl/index.php?cPath=19 . To znacznie by przyspieszyło pracę i ją ułatwiło gdyż wchodzenie pod auto jest dość męczące.
Ja polecam pomyśleć o poprawkach blacharsko-lakierniczych: http://www.i-moto.pl/2017/03/06/dobry-la...-warszawie
Szczególnie pęknięcia i głębokie rysy działają na nerwy: http://www.autotydzien.pl/usuwanie-rys-i...ec-lakieru
Jakby ktoś był z Lublina to na pewno warto zajrzeć na autogratis.
[Obrazek: logo-auto-gratis.png]

To nie jest taki zwykły katalog firm. Każda z nich jest osobiście weryfikowana przez właściciela katalogu.
Warto też pamiętać o pomocy drogowej. Coraz więcej aut posiada turbosprężarki. Dobrze jest się zaopatrzyć w kontakt do firmy oferującej regenerację.

http://www.autotydzien.pl/twoja-pomoc-drogowa
http://www.i-moto.pl/2016/08/22/kiedy-tu...egeneracji
Ja swoje auta serwisuje w Bawaria Motors MINI bo właśnie Mini posiadam Smile Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Ostatnio moja siostra skorzystała z ich pomocy przy wyszukaniu dla siebie auta używanego, generalnie mają naprawdę kompleksowe usługi jeśli chodzi o sprawy motoryzacyjne łącznie z serwisowaniem. Możesz sobie sprawdzić ich ofertę na stronie http://bawariamotors.mini.com.pl/
Serwisowanie starych aut to moim zdaniem bzdura.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie