Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siatki dla kotów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hejka. Dziś chciałbym się zwrócić do właścicieli kotów oraz gryzoni którzy martwią się o swoje pociechy i chciałyby zagwarantować bezpieczeństwo. Przedstawiam wam stronę https://siatkidlakota.eu która zajmuje się sprzedażą siatek dla kotów. Koty mają to w naturze że, lubią odkrywać nowe miejsca a przy tym uciekać swojemu właścicielowi dlatego z pomocą przychodzą siatki dla kotów. Piszcie w komentarzach co sądzicie.
ja mam na balkonie taką matę bambusową żeby koty sobie krzywdy nie zrobiły.
Dobry pomysł, chyba taką kupię.
Moi sąsiedzi to ostatnio montowali, ale akurat jak widzę jak ich kot się zachowuje to raczej za dużo im to nie da :/
Ja na szczęście nie mam kota. Smile Nie lubię tych zwierzaków.
Ja nie mam z tym problemu ale gdybym miała na pewno bym taką siatkę zamontowała żeby kot nie wyszły i nie zrobiły sobie krzywdy
lepiej zamontować niż potem mieć do siebie pretensje, że się nie zadziałało wcześniej.
O w sumie nie jest to zly pomysl.... moj siersciuch ostatnio odwalil taki numer, ze wszedl na latarnie i za cholere nie chcial zejsc... okres huraganowy, straz nie dala rady przyjechac, bo mieli wazniejsze sprawy. Znalazlam usługi podnośnikiem koszowym i sciagnelismy kota Big Grin
Czy siatka jest wytrzymałą i da radę z kotem, który będzie na nią skakać?
Mam wrażenie że jak kotu będzie zależeć to tak czy siak ucieknie
Stron: 1 2
Przekierowanie