Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kosmetyki, które nie zapychają
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Mam cerę mieszaną, trądzikową (trądzik hormonalny). Szukam kosmetyków do makijażu, które nie będą mnie zapychać. Maluje się bardzo rzadko, na jakieś większe wyjścia i mimo odpowiedniej pielęgnacji oraz oczyszczania dwuetapowego moje obecne kosmetyki i tak mnie zapychają. Obecnie używam cover z Dermacol, puder ryżowy z Wibo oraz kamuflaż punktowo jako korektora. Doradzicie coś?
Kazdego Co innego moze zapchac I nie da sie tak powiedziec, ale dermacol jest bardzo ciezki to nie dziwie sie ze zapycha takie cos to raczej nie na co dzien Wink

Polecam lekkie kremy bb, najlepiej lekkie nawilżające kremy do twarzy Smile

https://hotelsgratis.pl/pielegnacja-cery-tradzikowej/

No i koniecznie poczytaj sobie o pielęgnacji cery trądzikowej. Na stronie jest opisane, co może tutaj pomoc.
jeśli chodzi o lekki i nie zapychający puder to polecam ten z Eveline z serii Variete z lawendą i skwalanem. Tuszuje niedoskonałości a nawet zmarszczki, wygładza i nawilża. wielozadaniowy kosmetyk Smile

[Obrazek: 371172192-647940157102924-6759327443160924680-n.jpg]
Dobra pielęgnacja skóry zaczyna się od podstaw! Naturalne żele pod prysznic to świetny sposób na rozpoczęcie rutynowej pielęgnacji skóry. Nie tylko pomagają utrzymać skórę czystą i nawilżoną, ale i odżywiają skórę. Zapewnij swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje
Jeżeli szukacie dobrej jakości kosmetyków, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego Ziołolek - https://ziololek.pl/ , gdzie znajdziecie najróżniejsze dermokosmetyki, leki i suplementy diety. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów z dostawą.
ja uzywam kosmetykow naturalnych i z dobrym skladem.. najlepiej sprawdzaja mi sie te z pachnacej krainy, moje odkrycie roku to olejek busajna do opalania Smile
Na pewno warto tutaj wspomnieć też o firmie 4 Szpaki - bo jak chodzi o naprawdę dobre i niedrogie właśnie kosmetyki - to warto odwiedzić sobie ich punkt. Moja znajoma kupowała u nich niedawno olejki do ciała i jest naprawdę zadowolona, polecała mi je.
Przekierowanie