Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie na psychologię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witajcie Smile zamierzam od pazdziernika iść na studia, wybrałam popularną psychologię. I teraz pytanie do Was - jakie uczelnie w Warszawie polecacie ? Mogą być prywatne Smile
ja polecam Warszawską Akademię Medyczną. Specjalizują się w kształceniu kadr medycznych ( fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo) ale psychologia też jest Smile wysoki poziom zajęć, rozsądne czesne, fajni wykładowcy.
Też polecam WAM Smile Studia jednolite magisterskie dostepne i w trybie dziennym i zaocznym. Także jak masz zamiar pracować w tygodniu to wszystko można ze sobą fajnie połaczyc.
Wielkie dzięki za tak szybki odzew Smile o nich nie słyszałam ale na pewno poczytam Smile a podpowiedzcie mi jeszczce proszę jak u nich wygląda rekrutacja? Co biorą pod uwagę ?
Witaj. To był mój pierwszy plan. Długo nie mogłem się zdecydować w jakim kierunku iść. Magisterkę mam z opiekuńczo-wychowawczej, więc chciałem jeszcze poszerzyć moje kwalifikacje zawodowe i zdecydowałem się na Eplax https://elpax.pl/studia-podyplomowe/peda...specjalna/ i ich studia podyplomowe pedagogiczne bytom. Pedagogika specjalna to teraz przyszłościowy kierunek.
(20-06-2023 12:44)elenka napisał(a): [ -> ]Wielkie dzięki za tak szybki odzew Smile o nich nie słyszałam ale na pewno poczytam Smile a podpowiedzcie mi jeszczce proszę jak u nich wygląda rekrutacja? Co biorą pod uwagę ?

z tego co wiem to liczy się przede wszystkim kolejność zgłoszeń dlatego na pewno nie ma co zwlekać ze składaniem dokumentów na ostatnią chwilę. chętnych na 1 miejsce mają całkiem sporo.
to prawda, na pewno nie ma co czekać na ostatnią chwilę tym bardziej, że chętnych na takie kierunki jak fizjoterapia czy psychologia jest naprawdę wielu Smile
Ja wlasnie sie zastanawialam czy psychologia, czy pedagogika i ostatecznie wybralam pedagogike studiuje na tej uczelni https://uczelniakorczaka.pl/ to byl bardzo dobry wybór
Przekierowanie