Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobre studio tatuażu - Warszawa i okolice :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim Smile Moi drodzy rozglądam się za dobrym studiem tatuażu. Najchętniej w Warszawie ale tak powiedzmy do 100 km mogę dojechać Smile wolę po prostu mieć kogoś na miejscu w razie jakich problemów. Będę wdzięczna za wszystkie namiary Smile
nie musisz nigdzie wyjeżdzać z Warszawy, tu nie brakuje takich miejscówek Smile od siebie polecam na pewno Jah love Tattoo na ulicy Wilczej 32. nie wiem jak u nich z terminami ale raczej musisz się nastawić na odczekanie swojego.
tak, odczekać swoje w Jah Love na pewno trzeba ale zdecydowanie warto Smile pełna profeska, świetni tatuatorzy, którzy tworzą kapitalne dziarki. Jakikolwiek sobie motyw wymyślisz, na pewno go zrealizują Smile
Wielkie dzięki za tak szybką odpowiedz Smile nie spieszy mi się wcale także jakby co spokojnie mogę poczekać Smile na pewno zerkne sobie na fotki ich prac, znajdę ich pewnie gdzieś na fb Smile
I super... Ja też lubię dziarki. Ogólnie jak pierwszy raz sobie robicie, to tutaj https://www.skytattoo.net/igla-do-tatuaz...znaczenie/ możecie sobie poczytać kilka podstawowych informacji na temat igieł do tatuaży itd. Dowiecie się jakie są ich rodzaje? Jakie jest ich znaczenie itd.
No patrzyłam na to portfolio JahLove Tattoo z Wawy i powiem wam że szczęka opada! Mam na sobie kilka dzieł krakowskich tatuatorów, ale prace Henia to jest normlanie sztuka i już kombinuję jak się tu do niego dostać!
Odwiedziłem studio JahLove Tattoo i muszę przyznać, że to naprawdę profesjonalne miejsce. Artystyczne podejście tatuatorów i ich dbałość o detale robią wrażenie. Jeśli ktoś szuka studia tatuażu w Warszawie, to JahLove zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.
Przekierowanie