Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile interesują mnie studia na kierunku medycznym, chodzi mi konkretnie o pielęgniarstwo. Czy możecie polecić jakieś uczelnie w Warszawie, gdzie znajdę taki kierunek? Mogą być prywatne Smile
wiesz co z tego co się orientuję to pielęgniarstwo znajdziesz na pewno na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Fajna szkoła, dość wysoki poziom a do tego biorąc pod uwagę, ze to stolica, czesne nie jest jakoś bardzo wysokie.
ja też polecam MUM Smile Wysoki poziom, ciekawe zajęcia i bardzo dużo ćwiczeń i praktyk, na to kładziony jest nacisk. Wiadomo, ze teoria jest ważna bo bez tego ani rusz, ale to jednak na praktykach uczymy się tej niezbędnej praktyki.
wielkie dzięki, nie słyszałam o tej uczelni ale na pewno poczytam Smile a jak u nich wygląda rekrutacja ?
Na pewno najważniejsze jest to, żebyś w terminie złożyła wszystkie niezbędne dokumenty. Mają dośc dużo chętnych ( a pielęgniarstwo to dość popularny kierunek), dlatego jeśli się zdecydujesz to nie zwlekaj na ostatnią chwilę.
Przekierowanie