Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Plecak męski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Z racji że przed samym rozpoczęciem roku szkolnego ceny plecaków idą w dół to tak sobie pomyślałem że to dobry moment żeby sobie kupić plecaki. Podobają mi się plecaki młodzieżowe. Najbardziej chyba są zbliżone do męskich... Jest z nich taki najwiekszy wybór. Wiecie no dobrze by było mieć coś adekwatnego do faceta przed 30... Mi akurat nie potrzebny już do szkoły ale na różne inne wyprawy lub do pracy. No jeszcze nie wiem dokładnie jak go wykorzystam. Możecie mi coś podrzucić ciekawego w dobrej cenie?
New Balance ma fajne plecaki, niedawno na https://www.qpony.pl/new-balance było -10% więc może niedługo znowu będzie? Przyjrzyj się im, są dobrze wykonane no i jakość znasz pewnie, New Balance byle czego by nie wypuściło Smile Co sądzisz?
Fajne, klasyczne i tanie plecaki produkuje firma SemiLine. Kupilem taki za koło 40 zł.
na allegro jest mnóstwo i w różnych cenach
Fajny miał R. Lewandowski plecak, tyle że ten plecak kosztował chyba 14tys Big Grin
Ja uwielbiam plecaki z nike, wszystkie są świetne.
Plecaków to chyba najlepiej szukać w sklepach sportowych. Tam ich z pewnością nie brakuje.
(18-10-2016 14:13)Lerma222 napisał(a): [ -> ]Ja uwielbiam plecaki z nike, wszystkie są świetne.

ja już odpuściłam kupowanie w tych popularnych sportowych bo psuły się strasznie i pomimo ceny która by wskazywała na długowieczność ledwo wystarczały na sezon ;/
Zdecydowanie bardziej wolę udać się do sklepu militarnego i tam kupić coś na prawde porządnego.


Swoją drogą bardzo fajną [ polską z kolei] firmą jest Wisport, mają genialne plecaki, wytrzymałe i pojemne. Big Grin
JA kompletnie nie lubie używać plecaków, wolę zdecydowanie bardziej torby
Warto kupić sobie taki z komorą na laptopa. Wygodne. Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie