Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak w temacie - poszukuję sprawdzonego pomysłu na imprezę integracyjną. Czy jesteście w stanie mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Co sądzicie np. o czymś takim http://superfun-ab.pl/imprezy-integracyjne/
Pomysł jest ok, ale nie wiem, czy zaangażujesz wszystkich w taki pomysł.
Nie lepiej postawić na firmę, która zorganizuje Ci kompleksowo takie wydarzenie?
Mnie też wydaje się, że to może być ryzykowne – decydowanie się na jeden rodzaj aktywności.
Tutaj masz namiary na firmę: http://krajowy.biz/firma,piknik-eventpl , która zorganizuje Ci kompleksowo taką imprezę, zadba o detale, wymyśli koncept.
Mają spore doświadczenie na rynku, więc na pewno masz dzięki temu gwarancję, że goście na takiej imprezie nie będą się nudzić.
Świetnym pomysłem jest wyjazd na narty. Smile Pracownicy na pewno docenią, tylko nie możesz zapomnieć o ubezpieczeniu narciarskim. Ja zawsze korzystam z kalkulatora, który pomaga mi wybrać odpowiednie. Jeśli jesteś zainteresowany to tu masz link (https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-narciarskie/). Miłej zabawy!
Może paintball? bardzo fajna sprawa
Bardzo fajnym rozwiązaniem na zimę są quady, paintball też. W sumie to chyba jedyne autdoorowe rozrywki dla grupy które da radę zorganizować teraz. Jak nie zamkniesz ludzi w jakimś określonym terenie to temat integracji nieco się zamazuje, więc uważam że narty to nie jest dobry pomysł.
Klucz do sukcesu każdej imprezy integracyjnej to odpowiednia ilość alkoholu. Alkohol jest najlepszym ice breaker-em.
A może coś bardziej nieszablonowego i na przykład zdecyduj się na taki wyjazd http://www.ehschool.pl/index.php/Product...lagne.html do Francji na narty. Jest to super opcja, bo za dnia można się wyszaleć jeżdżąc na nartach czy snowboardzie, a wieczorami na pewno będzie się rewelacyjnie bawić w trakcie niesamowitych imprez. Na pewno będzie to niezapomniany wyjazd i wrażenia, które zapamiętacie na wiele lat macie gwarantowane.
A co powiesz na to, by skorzystać z usług jakiejś dobrej firmy, która zajmuje się profesjonalnie organizacją takich wydarzeń? Mam na myśli chociażby http://krajowy.biz/firma,red8eventspl Jeśli nie myślałeś jeszcze o tym, to warto pomyśleć. Świetnie się to sprawdza Smile
Ja jednak nie przesadzałabym z tym alkoholem. Według mnie najważniejsze jest to, aby zapewnić pracownikom fajną rozrywkę. Przy czym gdybym sama miała znaleźć jakąś ciekawą opcję na imprezę integracyjną, postawiłabym na wizytę na strzelnicy w http://asy-strzelectwa.pl . Można tam bowiem pod okiem doświadczonych instruktorów zorganizować niezapomniane spotkane firmowe ze strzelaniem jaką jedną z atrakcji i myślę sobie, że każdy chociażby możliwość posługiwania się AK-47 będzie bardzo długo wspominałSmile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie