Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Życie w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, sprawdzam ostatnimi czasy, jak wygląda wzrost kosztów życia w polsce no i mam nadzieję, że sami to widzicie, że jest po prostu KOSMICZNIE i koszmarnie. Nie można wcale nic z tym zrobić. No i mam nadzieję, że wy będziecie jednak mi to wskazywać.
Przekierowanie