Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: dobry weterynarz ( Kraków)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej hejSmile Czy ktoś z Was może się podzielić namiarem na klinikę weterynaryjną, gdzie znajdzie się lekarz, który ma doświadczenie w leczeniu królików? interesuje mnie tylko Kraków. Jeśli tak, proszę o namiar Smile
hmm a sprawdzałaś już w Arce na ulicy Chłopskiej 2A? Mają tu lekarzy wielu specjalizacji, myślę, ze znajdzie się też ktoś zajmujący się królikami czy chomikami Smile klinika ogólnie cieszy się bardzo dobra opinią.
Arka to rzeczywiście odpowiedni adres. Zapisując się na wizytę pytaj koniecznie o doktor Sylwię Kuliś Smile ma duże doświadczenie i super podejście do swoich podopiecznych i to własnie ona opiekuje się tu królikami ( i nie tylko).
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc! a jak długo czeka się na wizytę ? czy w razie potrzeby na miejscu można zrobić potrzebne badania ?
jeśli chodzi o termin to nie mam pojęcia, kiedy konkretnie przyjmuje pani doktor, generalnie klinika jest czynna przez całą dobę. I tak spokojnie, na miejscu można zrobić badania z krwi czy takie bardziej specjalistyczne ( mają dobry sprzęt diagnostyczny).
Przekierowanie