Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Mojego psa ciągle swędzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!
Mój pies wiecznie ma pchły, nosił już specjalną obrożę, stosowaliśmy na nim krople i problem nadal powraca. Czytałam że firma Frontlinecombo robi bardzo inwazyjne dla nieproszonych gości u zwierząt preparaty. Znalazłam na allegro ten lek jednak kompletnie nieznam się na składach i boję się że będzie zbyt silny dla mojego niewielkiego rozmiaru pieska.
Czy może ktoś poczytać o składzie tych produktów i doradzić czy kupić? frontlinecombo.pl/Pages/Informacja-o-leku.aspx
Dzięki!
to zabierz go do weterynarza i kup odpowiednie środki przeciwko pchłom.
Sądzę, że najlepiej byłoby się wybrać z psem do jakiegoś dobrego weterynarza. Jestem przekonana, że na przykład ta przychodnia grodzisk wlkp znalazłaby rozwiązanie tego problemu. Jeśli więc jesteście z tych okolic, to polecam Smile
Posiadanie zwierzaka, musi być bardzo odpowiedzialne. DLatego trzeba też o to zwierze odpowiednio dbac. Macie w swoich domach takie https://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-fut...dla-kotow/ do pielegnacji ?W końcu zadbany zwierzak, to szcześliwy zwierzak.
Przekierowanie