Komputer czy laptop ? co wolicie Ja osobiście stacjonarny ale laptop też jest bardzo przydatny

Laptop <3 oczywiście że laptop ;p to taka wygoda leżysz sobie i nic tylko piszesz

.
Zależy czy komputera używasz tylko do tego żeby pisać

No właśnie

wiesz ja tam potrzebuje mieć tylko internet

poza tym mam laptopa bo zwiedza ze mną wiele miejsc

.
Ja z kompa wrzucam pliki na domenę więc neta mam aktualnie dobrego. Muszę utrzymywać 5 serwerów a pozatym mailbombing itp. itp.

żyć trzeba a na laptopie diablo 3 nie pójdzie !
Ale simsy chodzą na laptopie

. Mój laptop jest jedyny w swoim rodzaju ! Bo to laptop Sony Vaio apple xD haha

nie no poważnie jest sony vaio i nakleiłam mu naklejke apple bo miałam jak kupiłam sobie Ipoda xDD.
Simsy to zuo pamiętam jak topiłem za młodu simy w basenie albo paliłem

...I tak stacjonarny wymiata \m/
Jak mogłeś... sama to robiłam xD i robie jak mi się któraś za przeproszeniem puści z jakimś innym

albo jak któryś zdradzi xd. Laptop ! Łooohoo !
Osobiście wolę stacjonarkę - laptop ma tę przewagę, że jest przenośny ale i tak jakoś za nimi nie przepadam ;P Nie mam jakichś mocnych argumentów - po prostu wolę stacjonarny komputer ;D
Laptop zdecydowanie. Wygodny, poręczny.
