Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: PC czy Laptop ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Komputer czy laptop ? co wolicie Ja osobiście stacjonarny ale laptop też jest bardzo przydatny Wink
Laptop <3 oczywiście że laptop ;p to taka wygoda leżysz sobie i nic tylko piszesz Smile.
Zależy czy komputera używasz tylko do tego żeby pisać Smile
No właśnie Big Grin wiesz ja tam potrzebuje mieć tylko internet Big Grin poza tym mam laptopa bo zwiedza ze mną wiele miejsc Smile.
Ja z kompa wrzucam pliki na domenę więc neta mam aktualnie dobrego. Muszę utrzymywać 5 serwerów a pozatym mailbombing itp. itp. Big Grin żyć trzeba a na laptopie diablo 3 nie pójdzie !
Ale simsy chodzą na laptopie Big Grin. Mój laptop jest jedyny w swoim rodzaju ! Bo to laptop Sony Vaio apple xD haha Big Grin nie no poważnie jest sony vaio i nakleiłam mu naklejke apple bo miałam jak kupiłam sobie Ipoda xDD.
Simsy to zuo pamiętam jak topiłem za młodu simy w basenie albo paliłem Big Grin...I tak stacjonarny wymiata \m/
Jak mogłeś... sama to robiłam xD i robie jak mi się któraś za przeproszeniem puści z jakimś innym Big Grin albo jak któryś zdradzi xd. Laptop ! Łooohoo !
Osobiście wolę stacjonarkę - laptop ma tę przewagę, że jest przenośny ale i tak jakoś za nimi nie przepadam ;P Nie mam jakichś mocnych argumentów - po prostu wolę stacjonarny komputer ;D
Laptop zdecydowanie. Wygodny, poręczny. Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie