Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Antykoncepcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hejka będę potrzebować tabletek anty i zastanawiam się jak to potem jest - czy znów musze chodzić na wizyte do ginekologa i płacić 200 zł co miesiąc za samą recepte? Trochę mnie te kwoty przerażają, czy na nfz mi ktoś wypisze?
hmm ja chodze do ginekologa co 3 miesiące bo na tyle dostaje recepte, ale nie poweim zeby to było tanie rozwiązanie, też szukam jakiejś alternatywy
Spróbuj w Med24 ja tak przedłużam recepty i to wychodzi znacznie taniej niż prywatnie. A na nfz mi nie chcieli przedłużyć recepty bo stwierdzili że skoro chodzę prywatnie do diabetologa to tam sobie powinnam przedłuzać! szok!
Dziękuję pięknie za rady! Spróbuję tak zrobić jak mówicie, może uda się zoszczędzić bo nie ukrywam jakbym miała płacić co miesiąc 50 zł za tabletki i 200 za wizytę to nie stać mnie na to Sad
Hmm.. no wszystko zalezy od lekarza. Ja mialam np drovelis przepisane na 3 miesiace, bo tyle organizm potrzebuje zeby sie ,,przyzwyczaic'' ,no i po tych 3 miesiacach jak lekarz sie upewnil ze wszystko jest okej, to przepisal mi od razu na pol roku
sprawdziłam ten med24 i faktycznie dość ciekawie to wychodzi bo recepta to tylko koszt 59 zł a pierwsza wizyta online to 69 zł. Porównując koszt dojazdu do lekarza i czas jaki czeka sie w kolejce, to jest to dość konkurencyjna oferta Smile
lalamido o to fajnie miałaś bo u mnie nie chca przepisywać więcej niż na miesiąc, wiesz kasa dla nich za każdą wizytę to po co mają sobie utrudniać zycie
faktycznie ciekawie to wygląda, ja ogólnie staram się nie chorować no ale wiadomo jak to się często udaje Tongue
no ja też od kilku miesięcy korzystam i jest spoko, miałam kilka konsultacji u psychologa i mogę polecić.
Psychologa nie testowałam, ale ogólny lekarz i pediatra są ok Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie