Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Płaszcz z zamkniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polecicie coś? Interesuje mnie płaszcz z zamkiem, który posłuży przez kilka sezonów, estetycznie wygląda i jest porządnie wykonany. Nie potrzebuję dodatkowych ozdobników, a interesują mnie głównie uniwersalne kolory. Co polecacie?
Wakacje i lato mamy już za sobą, niestety ale możemy mieć złotą polską jesień. Na razie pogoda nas nie rozpieszcza ale miejmy nadzieję ,że to się zmieni. Musimy jednak myśleć też o chłodniejszych dniach , no i o zimie, która z pewnością nadejdzie. Taki płaszcz na zimę trzeba zakupić zdecydowanie wcześniej, tak by zimowa pogoda nas nie zaskoczyła.
Poprzeglądaj portale aukcyjne, a na pewno coś znajdziesz.
___
like na instagramie
Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne płaszcze oraz kurtki zimowe damskie ma w swojej ofercie w tym roku sklep internetowy MOHITO. Myślę, że warto tam zajrzeć, jeśli planujecie taki zakup Smile A tak przy okazji - na co najczęściej zwracacie uwagę kupując sobie taką odzież wierzchnią na zimę? Czy większe znaczenie ma dla Was wygląd, czy to żeby kurtka była wygodna i ciepła?
Jakie kolory są modne?

__
like tiktok
Czemu nie? Ja uważam, że podstawą może być przede wszystkim zorientowanie się, czego w ogóle się szuka w ramach doboru odpowiedniej odzieży. Na stronach w stylu https://www.denley.pl/ widziałem sporo inspiracji i zastanawiam się, na co realnie warto stawiać w tym zakresie. Jakie macie tutaj zdanie?
Przekierowanie