Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim. gdzie zwykle robicie sobie kolczyki takie jak septum czy nostril ? czy trzeba odwiedzić salon piercingu czy kosmetyczka, która przekłuwa uszy też będzie dobrym rozwiązaniem ?
jak chcesz sobie zaoszczędzić masę kłopotów i komplikacji to zapisz się do dobrego studia...
dokładnie tak jak pisze koleżanka wyżej. Nie ma co kombinować bo można sobie zrobić sporo kłopotów. a doświadczony piercer ogarnie to chwila moment i na pewno będziesz zadowolona z efektu. W Warszawie polecam Jah Love Tattoo i Kacpra Smile
wielkie dzięki, kiedyś przekłuwałam sobie uszy u kosmetyczki i wolałam dopytać Smile nie znam tego studia ale zerkne, dzieki.
Zdecydowanie u piercera

___
worki filtracyjne
znajdziesz ich na ulicy Wilczej 32 a więc samo centrum miasta, dobrze skomunikowane. Fajny klimat, sterylne warunki.
i jak tam ninjaa? zapisujesz się na zabieg? też od jakiegoś czasu mieszkam pod Warszawą i skoro dziewczyny polecają Jah Love to się pewnie do nich wybiorę na jesieni.
tak, będę się zapisywać ale póki co mam sajgon w pracy i pewnie pod koniec września będę mieć wolniejszą chwilę na takie przyjemności jak piercing Smile
super Smile to koniecznie dawaj nam tu znać jak wrażenia po wizycie Smile sama nabrałam ochoty na kolejny zabieg, jest w końcu tyle możliwości i miejsc do przekłucia Smile
Grunt to iść do piercera a nie do salonu kosmetycznego gdzie ci strzelą pistoletem. Ja osobiście mam już zaplanowaną wizytę na Helix w JahLove Tattoo Piercing i nie mogę się doczekać. To będzie mój pierwszy i też się troszkę cykam, ale wybrałam studio z polecenia koleżanki, która była i bardzo sobie chwaliła.
Przekierowanie