Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Suche dłonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie coś poradzić na suche dłonie? Maseczki, kremy, jakieś inne sposoby?
Nie chcę mówić, że znalazłam produkt idealny, ale na pewno znalazłam krem, który bardzo mi pomógł z suchością dłoni - nawilżający eveline beauty & glow. Polecam, jest niedrogi, więc warto dać mu szansę.
[Obrazek: NnbqXDM]
Też mam problemy z suchymi dłońmi i pomagają mi bardzo te kremy do rąk https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kremy-do-rak . Są w dobrej cenie, prosty skład, przede wszystkim skuteczne. Dobrze się wchłaniają i nie zostawiają tłustej warstwy na skórze.
Dobry, ale naprawde dobry krem do rąk, ja testowalam juz takie z nizszej polki i nic mi nie dawaly, teraz mam naprawde fajny krem, troche za niego zaplacilam, ale warto bylo
a jaki i gdzie go kupilas? chetnie wypróbuje bo na nic sensownego jeszcze nie trafilam
No to powiem ci ze krem nawilzajacy do rąk z senelle, to jest prawdziwa petarda. Ja zamawiam go na NotinoSmile zawsze mowie, ze to taki moj plasterek na dlonie, bo naprawde daje rade
Przekierowanie