Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: najlepsza suszarka do włosów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
która suszarka według was najlepsza? Szukam czegoś do włosów długich i gęstych więc musi mieć dużą moc, co myślicie o suszarkach Babyliss? Model power pro jest aktualnie w promocji w neonet, wydaje mi się, ze to będzie suszarka idealna dla mnie
ja tez mam długie i geste wlosy, a moja suszara sie spalila... mialam ją kilka lat, wiec miala prawo.Obecnie tez sie rozgladam za czyms porzadnym, moze ktos cos doradzi?
zobacz sobie promocję na Babyliss, tak jak pisała hutkowa jest teraz trochę tych promocji, nie tylko w neonet ale i w media markt, jak dobrze poszukasz to znajdziesz Wink
teraz te suszarki to są super, nie to co kiedys, najlepiej wziac taką z jonizacją i regulowaną Smile
No wlasnie wiem, taki wybór, ze nie wiadomo co wybrac, a ja tak max 300 zł chcialabym wydac, nie wiecej
Ja mam tą https://www.notino.pl/babyliss/rose-blus...do-wlosow/ zakup jak najbardziej udany wiec z czystym sercem moge ci polecic Smile warta swojej ceny, lekka, szybko suszy, czego chciec wiecej ? Smile
Przekierowanie