Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: projekt 'x'
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
słyszeliście o projekcie 'x' ?

w skrócie :
"Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

co o tym sądzicie? wybralibyście się na taką imprezę ? Big Grin
no jak nie jak tak melanż nad którym nikt nie ma kontroli musi być bardzo fajną sprawą
Spolczuje temu kolesiowi co u niego w domu to było, on chyba poszedł do więzienia , prawda ?
To sie działo na prawdę, tylko w Anglii i u takiej dziewczyny. Zrobiła taka impreze i nic po niej nie zostało.
Ja bym poszła Big Grin
Umnie jest w sobote project próbny zobaczyć jak wyjdzie na początek 60 osób za niedługo ja robie tak zwany project na 80 do 120 osób Tongue Lecz juz słyszałem plotki że pewien Pan bd robił project na 500 osób Tongue Także ten film zainspirował mnie i moich znajomych teraz ścigamy się kto lepszy melanż zrobi ^^ Narazie ma 1 miejsce tygodniowa impreza lecz było tam mało osób ok.40(co dziennie się ludzie zmieniali lecz ich liczba nie przekroczyła 40 bo to był melanż zamknięty Tongue Tongue
Stara mądra zasada - domówek się nie robi. Na domówki się chodzi.
Jakbym slyszal siebie samego Big Grin nigdy w zyciu nie zrobilem zadnej Big Grin a na paruu juz bylem xD w Polsce bd robiony taki projekt X ale to w najblizszej przyszlosci jakos bd Big Grin a co do tego na 500 osob to juz bylo Smile)!
taka impreza 8 cud świata !!!!
ile bym dał zeby była gdzieś w mojej okolicy taka impra !!!!!!
żeby leciała tam taka muzyka jak filmie !!!!
ach zawsze można sobie pomarzyć hehe
Ja jestem zdania nie ma rzeczy nie możliwych ^^
Przenosze do dzialu FILM iz jest to film o imprezie Smile
A co do niego to bardo mi sie podobał, z chęcią bym się na taka imprezę wybrała Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie