Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Testy Nifty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesteś w ciąży i zastanawiasz się czy wykonać test Nifty?
Test Nifty to bezbolesne badanie genetyczne, które jest wykonywane z krwii matki. Pozwala ono na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości rozwoju naszego dziecka jeszcze w łonie matki, ale również dzięki temu badaniu wykrywane są takie schorzenia jak zespół Downa, Edwordsa czy Patau.
Zobacz ofertę tych innowacyjnych badań na https://testnifty.eu/
Ja nie miałam żadnych wątpliwości, że takie badanie wykonam w ciąży. Chciałam mieć pewność, że moje dziecko urodzi się zdrowe, dzięki temu o wiele spokojniej minęło mi te 9 miesięcy. Zdecydowałam się na test nifty pro, jedyny test z ubezpieczeniem wyniku, pozwalający na wykrycie kilkudziesięciu różnych chorób. Dzięki niemu można uniknąć amniopunkcji.
Akurat tego testu Nifty nie miałam robionego, zaś inne badania już tak. Oczywiście robiłam te nieinwazyjne, ponieważ nie było potrzeby robić te inwazyjne badania. A na badania chodziłam do Gyncentrum w Częstochowie do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej i od razu mówię, że to był świetny wybór.
Ja tak samo! Chociaż miałam też test sanco w laboratorium diagnostyka a to podobne badanie prenatalne z tym że ma nieco inny zakres badania i wyniki są dużo szybciej
Nie ma się co zastanawiać, im wcześniej można wykryć ewentualne choroby u dziecka tym lepiej. Jeśli obawiasz się i nie chcesz ryzykować w żaden sposób to wiedz, że badania wolnego płodowego dna warszawa są w pełni bezpieczne, wystarczy próbka krwi od mamy. Ona zawiera DNA dziecka i na jej podstawie można zbadać 94 choroby i poznać płeć dziecka.
Przekierowanie