Oglądałam niedawno program o znaczeniu pszczół w naszym życiu i o tym jak bardzo zagrożone jest ich istnienie na ziemi. Moi rodzice wpłacają jakieś pieniądze organizacjom społecznym zajmującym się ratowaniem pszczół ja tymczasem mogę zadbać o to, żeby w moim najbliższym otoczeniu pszczoły miały dobry pyłek kwiatowy do zbierania. Znalazłam w sklepie Legutko.pl specjalny zestaw cebulek dalii, które będą atrakcyjne dla pszczół
https://www.esklep.legutko.com.pl/glowna...99642.html
![[Obrazek: mieszanka-wabiaca-motyle-kompozycja-dali...batowa.jpg]](https://www.esklep.legutko.com.pl/7375-large_default/mieszanka-wabiaca-motyle-kompozycja-dalii-z-grupy-pojedyncza-rabatowa.jpg)
Dokładnie! O pszczoły trzeba dbać, jak tylko możemy! Jeśli chcecie poznać działania, które możecie wykonać, to zerknijcie sobie na stronę
https://www.pszczolamusibyc.pl/ . Tam Fundacja ratująca pszczoły przedstawia wiele różnych możliwości. Na pewno warto zwrócić uwagę.
My zdecydowaliśmy się na własną pasiekę, żeby realnie wspierać pszczoły i lokalne zapylanie. Mamy zdrowe rodziny dzięki matkom pszczelim AGA i AGA 3 z Pasieki Zarodowej AGA. Kupowaliśmy na stronie
http://www.matki-pszczele.pl i wszystko przebiegło sprawnie.