Super zdjecia

! chcialem podac najladniejsze ale nie stety

Wszystkie są super !!

)
Czym robisz zdjęcia

)?
Podobaja mi sie twoje pomysly na fotki ^^
marys1414 napisał(a):Nikon d3000
Najlepszy aparat na świecie <3 też mam

.
Co do zdjęć bardzo ładne ;*
Ładne te zdjęcia. Szczególnie ujął mnie ten owczarek. To Twój?

(12-07-2012 19:52)Osx napisał(a): [ -> ]Szczególnie ujął mnie ten owczarek. To Twój? 
tak

mam dwa owczarki niemieckie , psa (Hranek) i suke (Natura)

Niesamowicie podoba mi się to zdjęcie helikoptera, niby takie zwykłe, a jednak najbardziej przyciągało moją uwagę. Świetne kolory!
Zdjęcia na serio zaj**iste ;3