Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: propozycje fajnych koncertów z klasyczną polską muzyką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakieś propozycje fajnych koncertów z klasyczną polską muzyką możecie zaproponować? U nas w Olsztynie niestety z takimi fajnymi propozycjami trochę biednie obecnie i tak się zastanawiam co tutaj sensownego ewentualnie się u nas pojawia? Jak macie coś co możecie polecić to dajcie znać.
Ogólnie to co można powiedzieć to, że Scena Konesera z Gdyni się doskonale rozwija i można liczyć na ich ofertę. Perfekcyjnie przygotowane koncerty, ale też świetna baza artystów, byłem miedzy innymi na Raz Dwa Trzy w moim mieście i koncert był faktycznie super przygotowany, zarówno muzycznie jak i od strony organizacyjnej.
Skoro lubisz polską muzykę, to możesz poznawać różnych artystów. Jeśli nie jesteś zamknięta na jeden gatunek, to sprawdź tę ofertę https://preorder.pl/muzyka/2357019,sb-maffija-label . Znajdziesz tam płyty wielu znanych i docenianych raperów. Ja akurat bardzo lubię poznawać nowych artystów, a gatunek nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia. Staram się być na bieżąco z muzyką. Sami ich sprawdźcie.
Przekierowanie