Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kredyt?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy brał ktoś kredyt na zrobienie remontu?Czy według was warto brać kredyt na remont generalny?Ogólnie to znalazłam u nich https://kredyt123.pl/ ostatnio fajną fertę i zastanawiam się nad wzięciem kredytu. Jednak najpierw chciałabym wiedzieć jaką opinię mają inni o tym[/align] kredycie
A nie jesteś w stanie odłożyć na remont kasy lub pożyczyć od rodziny? akie instytucje zazwyczaj mają bardzo wysokie odsetki, tak więc biorąc np 20 tysięćy spłacasz 50.
Wstrzymałabym się z remontem do czasu gdy was będzie rzeczywiście stać na remont mieszkania
czasem nie ma innej możliwości i trzeba sięgnąć po kredyt żeby doprowadzić mieszkanie do porządku.
Ja musiałam wziąć kredyt na remont bo okazało się, że musimy poprawić ocieplenie podłogi, to które mieliśmy było chyba z kiepskich materiałów przez co nasze rachunki za ogrzewanie były gigantyczne. Niestety kredyty nigdy nie są korzystne bo zawsze trzeba oddać więcej niż się pożyczyło ale nam się trafił akurat taki całkiem tani no i w sumie mogliśmy tak rozłożyć ze raty nie były zbyt wysokie.
jeśli już brać kredyt, to tylko w banku. Zawsze to bezpieczniejsze i pewniejsze źródło.
Też rozważałam upadłość, ale ostatecznie zdecydowałam, że korzystniejsza będzie kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Łódź. I tak przecież dług trzeba spłacić i tak, nie ma innej opcji
Przekierowanie