Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wybór uczelni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli szukacie ciekawej uczelni z dobrym kierunkiem, to zdecydowanie mogę wam polecić te studia https://wwszip.pl/ . Jest to świetny wybór dla osób, które interesują się zarządzaniem. Sam tam uczęszczam i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Ich oferta jest dość atrakcyjna. Myślę, że nie zawiedziecie się na tym wyborze. Serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu!
Dobra uczelnia? Na pewno Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Sami sprawdźcie jakie kierunki nauczania prowadzą, jakie mają wydziały. Lokalizacja jest dużym plusem, prowadzą naukę w trybie dziennym jak i zaocznym. Wiele osób decyduje się na studia podyplomowe także na tej uczelni.
Jak w Warszawie to podrzucam jeszcze namiar na dobrą szkołę policealną, nie każdy przecież musi iść na studia. Profesja Edukacja to szkoła godna polecenia, znajdziecie u nich ciekawe kierunki, a większość nich jest prowadzona bezpłatnie. Rekrutacja trwa cały rok. Prowadzą także szkolenia weekendowe i kwalifikacyjne kursy zawodowe.
Jak dla mnie jednak mimo wszystko wciąż publicze > prywatne uczelnie.
Nie jest łatwo wybrać uczelnię, z którą przez długi czas będziemy przecież związani. Wiele osób marzy o ciekawych studiach zagranicznych ale nie wie jak się za to zabrać. Ja znalazłem Eduworld.pl i bardzo się z tego cieszę bo pomogli mi w wyborze dobrego kierunku i zaoferowali pomoc w dostaniu się na zagraniczną uczelnię, Jeśli jesteście zainteresowani tematem to na https://eduworld.pl/ wszystkiego się dowiecie.
Co sądzicie o prywatnych uczelniach w Polsce?
Nie znam się na tym, ja na razie nie studiuję i mam nadzieję zaczynać dopiero latem. Na razie nie mam tego w planach, a dodatkowo muszę zarobić. Stąd zerkam na przykład na to, gdzie ewentualnie można studiować. Hologramy kolekcjonerskie mogę też sobie zamówić, bo dla mnie to ciekawa sprawa i dobra rzecz mimo wszystko.
teraz jest tak wiele możliwości. jeśli chcecie iść w kierunku medycznym a do tego szukacie dobrej uczelni prywatnej w Warszawie to ze swojej strony polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Mają tu takie kierunki jak fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo a od niedawna także psychologia i optometria.
A jaki konkretnie kierunek Was interesuje? Mnie akurat ekonomia i ten kierunek widziałam tutaj - https://studiuj.uek.krakow.pl/listings/k...i-stopien/ . Koniecznie musicie sprawdzić sobie, co uczelnia oferuje, jeśli tylko chcecie studiować w Krakowie. Dla mnie to jest jak najbardziej odpowiednie miejsce.
(19-10-2022 16:28)fiona11 napisał(a): [ -> ]teraz jest tak wiele możliwości. jeśli chcecie iść w kierunku medycznym a do tego szukacie dobrej uczelni prywatnej w Warszawie to ze swojej strony polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Mają tu takie kierunki jak fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo a od niedawna także psychologia i optometria.

to już nie MUM tylko Warszawska Akademia Medyczna Smile a dodatkowo pierwsza ( w Polsce!) niepubliczna uczelnia medyczna akademicka. Jedna z lepszych w kraju, to pewne.
Stron: 1 2
Przekierowanie