Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: problemy psychiczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/
Witam podzielę się swoją historią, otóż ponad 2 lata temu mieliśmy wypadek na motorze. Ja doznałam wstrząsu mózgu, a kierowca przez kilka miesięcy był w śpiączce. Od tamtego czasu miałam poważny problem z atakami paniki i lękami. Bałam się jeździć nawet komunikacją miejską. Przez dłuższy czas brałam fenozepam, ale nie chcąc się uzależnić szukałam innego rozwiązania. Los chciał, że na terapii spotkałam osobę, która z tego wyszła, bogatsza o nowe doświadczenia i większą wdzięczność za życie. Uciekła w naturę, a na spotkania chodziła bardziej jako przykład osoby, której się udało. Nakierowała mnie na ciekawe książki i na medycynę naturalną. Obecnie bez leku jestem 4 miesiąc, ponieważ zaczęłam kurację kannabinoidami ( jakby ktoś nie kojarzył co to odsyłam tutaj https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd ) odstawiałam z pomocą lekarza, który jest otwarty na nowe rozwiązania, nie negował, nie pouczał tylko pilnował schodzenia z dawek. Powoli będę też odstawiać olejek, chociaż jak mi powiedziano to jest kwestia indywidualna jedni po miesiącu już go nie potrzebują a są osoby, które biorą np. pół roku. To co po nim czułam to totalny spokój, ale nie taki jak po lekach, bardziej czułam jak schodzi napięcie w ciele i automatycznie rozluźniał się umysł. Mam już za sobą pierwsze wyprawy komunikacją miejską, na jednoślad raczej już się nie będę pisała, ale to dlatego, że nie potrzebuje już tej adrenaliny. Być może właśnie po to było to doświadczenie, żebym się ustatkowała wreszcie.
Przekierowanie