Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Internet i TV z Elpos
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile szukam opinii na temat dostawcy usług, firmie ELPOS. Od kilku tygodni mieszkam w Białymstoku a niebawem rozpoczynam pracę zdalną więc zależy mi na dobrej jakości usług. Z góry dzięki Smile
to dobra decyzja by podpisać umowę z takim lokalnym dostawcą usług, zwykle jakość ich usług jest naprawdę bardzo dobra. co do Elpos to mam tu póki co tylko kablówkę i nie narzekam, przy przedłużaniu umowy za 2 miesiące dobiorę tez internet Smile
ja mam u nich światłowód i powiem taka - lepszego internetu w życiu nie miałam, łącze stabilne i szybkie, idealne dla kogoś, kto pracuje zdalnie jak ja, lub dla kogoś, kto zwyczajnie nie chce martwić się o ciągle awarie itd. Kablówkę też mają fajną Smile moim skromnym zdaniem to jeden z lepszych lokalnych dostawców takich usług.
dzięki wielkie dziewczyny za tak szybką pomoc Smile w takim razie chyba nie bede szukać dalej ( bo po co) tylko tu podpisze umowę. Orientujecie się może czy długo się czeka na aktywację usług ?
nieee po podpisaniu umowy to jest już chwila moment Smile generalnie jak będziesz mieć jakieś pytania czy problemy to zawsze dzwoń na obsługę klienta, sprawnie i skutecznie pomagają Smile
od kwietnia korzystam już z usług firmy Elpos Smile poszło bardzo sprawnie Smile obsługa rzeczywiście bardzo profesjonalna, panowie pomocni. dzieki raz jeszcze za polecenie Smile
nie ma sprawy, korzystaj do woli Smile
Moim zdaniem najlepiej postawić na na światłowód inea bo to gwarantuje wyższe prędkości transmisji danych. Szukaj dostawcy, który dysponuje podłączeniem do światłowodu symetrycznego, oznacza to , że prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama i godnie z informacjami jest ona wielokrotnie większa niż 1 Gb/s.
(11-04-2022 15:57)veronaa napisał(a): [ -> ]nie ma sprawy, korzystaj do woli Smile

korzystam korzystam a ostatnio nawet kilkoro z moich sąsiadów postanowiło się do nich przenieść także jak widać firma się rozwija. I oby tak dalej Smile
Przekierowanie