Hej hej dziewczyny

czy są tu mieszkanki Łomży, które robią zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice ? Szukam opinii o tym salonie urody

w Łomży co prawda nigdy nie byłam, ale Magiczną Klinikę jak najbardziej znam i polecam

tylko u nich robię wszelkie zabiegi związane z medycyną estetyczną

Magiczna Klinika jest super. nie tylko zatrudniają tu doświadczonych lekarzy ale też ceny zabiegów są u nich najbardziej konkurencyjne. Ja chodzę do nich w Warszawie ale spokojnie możesz się zapisywać też w Łomży, to Ci sami lekarze, te same preparaty i ten sam wysoki poziom

dzięki wielkie za informację dziewczyny

nie ukrywam, ze gdzieś tam po cichu liczyłam na pozytywny odzew w tej sprawie

termin wizyty postaram się zarezerwować jeszcze dziś

Skoro tak polecacie, to właśnie weszłam sobie na stronę
https://www.magicznaklinika.pl/ i widzę, że mają mnóstwo ciekawych opcji i rewelacyjnych zabiegów. Myślę, że się skuszę. Fajnie, że działają w różnych miastach, bo wybiorę to najbliżej mnie

W sumie u mnie w Krakowie Magiczna Klinika jest jedną z lepszych i słyszałam, że w innych miastach poziom i profesjonalizm jest taki sam. Myślisz o jakimś konkretnym zabiegu? Ja na swoim przykładzie polecam Wam botoks.
No tutaj zdecydowanie oferta zabiegów jest bardzo szeroka. Zależy jaki efekt być chciała osiągnąć. Może np. modelowanie podbródka? Albo odmładzanie skóry dłoni? Napisz chociaż, na którą partię ciała. Wtedy łatwiej będzie coś doradzić. Bo Magiczna Klinika ma chyba zabiegi na każdą część ciała, więc jest w czym wybierać

No i powiem Wam, że zapisałam się w kwietniu na zabieg! Tak mnie przekonałyście! Na pewno dam znać, jak efekty i jak obsługa w Magicznej Klinice

Tak, jak mówiłam - będziesz zachwycona!

A do jakiego specjalisty się zapisałaś?