Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Medycyna estetyczna w Łomzy - w Magicznej Klinice ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Hej hej dziewczyny Smile czy są tu mieszkanki Łomży, które robią zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice ? Szukam opinii o tym salonie urody Smile
w Łomży co prawda nigdy nie byłam, ale Magiczną Klinikę jak najbardziej znam i polecam Smile tylko u nich robię wszelkie zabiegi związane z medycyną estetyczną Smile
Magiczna Klinika jest super. nie tylko zatrudniają tu doświadczonych lekarzy ale też ceny zabiegów są u nich najbardziej konkurencyjne. Ja chodzę do nich w Warszawie ale spokojnie możesz się zapisywać też w Łomży, to Ci sami lekarze, te same preparaty i ten sam wysoki poziom Smile
dzięki wielkie za informację dziewczyny Smile nie ukrywam, ze gdzieś tam po cichu liczyłam na pozytywny odzew w tej sprawie Smile termin wizyty postaram się zarezerwować jeszcze dziś Smile
Skoro tak polecacie, to właśnie weszłam sobie na stronę https://www.magicznaklinika.pl/ i widzę, że mają mnóstwo ciekawych opcji i rewelacyjnych zabiegów. Myślę, że się skuszę. Fajnie, że działają w różnych miastach, bo wybiorę to najbliżej mnie Smile
W sumie u mnie w Krakowie Magiczna Klinika jest jedną z lepszych i słyszałam, że w innych miastach poziom i profesjonalizm jest taki sam. Myślisz o jakimś konkretnym zabiegu? Ja na swoim przykładzie polecam Wam botoks.
No tutaj zdecydowanie oferta zabiegów jest bardzo szeroka. Zależy jaki efekt być chciała osiągnąć. Może np. modelowanie podbródka? Albo odmładzanie skóry dłoni? Napisz chociaż, na którą partię ciała. Wtedy łatwiej będzie coś doradzić. Bo Magiczna Klinika ma chyba zabiegi na każdą część ciała, więc jest w czym wybierać Big Grin
Ja też coraz częściej myśle o skorzystaniu z medycyny estetycznej. Tutaj https://www.justynamajkowska.pl/wizytowk...ojtarowicz znalazłam ofertę botoksu i chyba umówię sie na zabieg. Ostatnio przybyło mi dużo zmarszczek. Domowe zabiegi już nie pomagają.
No i powiem Wam, że zapisałam się w kwietniu na zabieg! Tak mnie przekonałyście! Na pewno dam znać, jak efekty i jak obsługa w Magicznej Klinice Big Grin
Tak, jak mówiłam - będziesz zachwycona! Smile A do jakiego specjalisty się zapisałaś?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie