Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Badania genetyczne w ciąży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesteś w ciąży i zastanawiasz się czy wykonać test Nifty?
Test Nifty to bezbolesne badanie genetyczne, które jest wykonywane z krwii matki. Pozwala ono na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości rozwoju naszego dziecka jeszcze w łonie matki, ale również dzięki temu badaniu wykrywane są takie schorzenia jak zespół Downa, Edwordsa czy Patau.
Zobacz ofertę tych innowacyjnych badań na https://testnifty.eu/
Czy to nie czasem to badanie, które jest wykonywane podczas pierwszych badań prenatalnych?
Jak najbardziej warto takie badanie wykonać, ono jest bezpieczne i dla mamy i dziecka a pozwala na wykrycie nawet 94 różnych chorób genetycznych. Warto wiedzieć jakie dokładnie badania prenatalne po 35 roku życia są wskazane do wykonania dla przyszłych mam. Wiek w tym przypadku działa niestety na niekorzyść i im starsza mama tym ryzyko pojawienia się choroby genetycznej większe.
Planuję zrobić sobie test sanco w laboratorium diagnostyka, zachęcił mnie do tego lekarz, niby nie stwierdził nieprawidłowości ale mogę je zrobić żeby całkowicie rozwiać wszelkie wątpliwości. Takie testy badają ryzyko obciążenia wadami genetycznymi
Z tego co wiem to badanie nifty cieszy się dużą popularnością. Jest to badanie bezpieczne, nieinwazyjne, do jego wykonania wystarczy próbka krwi od matki, pobierana jak przy klasycznej morfologii. Badanie NIfty pro można wykonać już po 10 tygodniu ciąży, na wynik czeka się z reguły kilka dni.
Ogólnie w czasie ciąży warto zrobić sobie również szereg innych badań i być pod stałą opieką lekarza. Bardzo często mają w czasie ciąży miejsce na przykład zaburzenia tarczycy i konieczne jest wdrożenie leczenia endokrynologicznego.
Przekierowanie