Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: klej do butów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie polecić jakiś dobry klej do butów? chcę je jakoś domowym sposobem skleić
Słyszałam dobre opinie na temat kleju Tadam, może spróbuj? nie jest drogi, wiec wydaje mi się, że wartoSmile A jakie konkretnie buty chcesz skleić?
chcę skleić buty sportowe, myślisz że do takich butów będzie ok?
Witam! Fromja, klej TADAM® to najlepszy wybór do klejenia butw w domu. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do jego zakupu i wypróbowania go.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Używam tego kleju do butów Tadam, jest bardzo dobry, praktyczny, nie drogi i szybki. Do tego trwały, niektóre buty są już ponad rok poklejone Tadam'em i trzymają po dziś dzień. Nie trzeba było poprawiać, nic nie pęka. Coś co warto mieć w domu.
(13-02-2022 22:47)fromja napisał(a): [ -> ]chcę skleić buty sportowe, myślisz że do takich butów będzie ok?

Witam! Fromja, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie z klejeniem butów sportowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
udało mi się buty skleić, fajnie, że niskim kosztem można naprawić obuwie, na pewno jeszcze nie raz mi się Tadam przyda
No to w sumie możecie nawet tutaj https://ataszek.pl/93-kleje-polimerowe zerknąć, ponieważ tam możecie znaleźć solidne kleje i to do wszelkiego typu zastosowań. W razie czego możecie skontaktować się z firmą i wam doradzi co wybrać.
Poszukaj w pierwszym lepszym markecie, na pewno się coś znajdzie.
Przekierowanie