Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Stworzenie ogrodu zimowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ktoś z was ma u siebie w domu zimowy ogród? Bo dla mnie to temat nowy ale bardzo mnie zainteresował, najfajniejsze sa chyba ogrody zimowe drewniane, ceny też takie ogrody mają bardzo różne. Zastanawiam się czy zlecić zrobienie takiego ogrodu u siebie. Chciałabym przy tym poznać opinie kogoś kto juz sie na tym zna i ma cos takiego u siebie.
Niestety nie znam się na tym, mam jedno pytanie. W takim ogrodzie zimowym są instalacje elektryczne? Same ogrody mi się strasznie podobają..
Myślę, że są, przecież wiele osób przebywa w takich ogrodach zimą w wtedy już o 16 jest ciemno. Jeśli chcesz zrobić elektrykę to najlepiej zgłoś się do http://www.techsomel.pl/
Mają bardzo duże doświadczenie i dobre ceny. Sama rozważam nawiązanie z tą firmą współpracy.
Na pewno do tego celu przyda Ci się porządny i tani sklep z osprzętem elektrycznym, jak i sam elektryk ;D . Na stronie dlaelektrykow.pl możesz kupić dosłownie wszystko z zakresu energii elektrycznej. Znajdziesz tam i standardowe gniazdka, lampy, oprawy led, jak i przekaźniki kontroli faz czy kable do wkopania w ziemię. Sama sprawdź i się przekonaj.
Ogrody wertykalne to idealny pomysł na zimowy ogród, taka zielona ściana wygląda superSmile

ogród wertykalny i wygląda niesamowiie, zwłaszcza zimą HeartHeartHeart!
Przekierowanie