Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wasze marzenia z dzieciństwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Tak jak mówi temat. Wasz marzenia z dzieciństwa czyli kim chcieliście być jak byliście mali. Czy wam to sie spełniło ?

ja w dzieciństwi chciałem być kucharzem albo fryzjerem.
I spełnilo mi sie to teraz ucze sie Fryzjerstwa
Po pierwsze to nie ten dział Smile (już przeniosłam)
Po drugie nie pisz post pod postem bo Ci się tylko nabijają, jeśli chcesz coś dopisać do postu to edytuj
a po trzecie to co do tematu to zawsze chciałam być modelką o_O dobrze że już mi przeszło.
Ja zawsze chciałem być piłkarzem ale nigdy nic w tym kierunku nie robiłem, marzenia marzeniami lecz życie potoczyło się własnym torem teraz jestem po prostu sobą chodź aktualnie moim marzeniem jest dostać się do wojska( to bardzo kształtuje charakter) , bądź założenie prawdziwej rodziny z modelem 2+2 i zapewnienie im jak najlepszego bytu żeby niczego im nie brakowało
ja chciałam być zakonnica :O ale już dawno mi przeszło : p
A ja lekarzem (koniecznie chirurgiem) i nadal to marzenie pozostało Big Grin i mam zamiar je spełnić.
I to takie głupie, ale mieszkać na ulicy Wiązów Tongue Za dużo się naoglądałam Koszmaru z ulicy Wiązów i tak jakoś w sumie chciałabym mieszkać gdzieś na takiej ulicy Wink
Moje marzenie hmmm juz się spełniło Tongue
Ja chcialem być miliarderem i miec pełno .... Kobieto do towarzystwa : O

Mialem burzliwe dziecinstwo Sad(!
miliarder fajna sprawa może sobie kupić wszystko co chce
Dzieki Zepsuta ;*
Miliarder hmmmm mi to nie odpowiada dlatego bo nie spotkałbym prawdziewej miłości tylko wtedy by kobiety leciały na kasę. ;/
Ja zawsze chciałem być kierowcą, jednak zamierzam wybrać inny kierunek Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie