Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami? Chce się zdecydować na zakup takiego sprzętu i zastanawiam się co wybrać. Ogólnie sporo różnych propozycji jest na rynku i niektóre sporo kosztują więc jeśli chodzi o zakup też chciałbym się tutaj kierować jakąś opcją dobrego sprzętu, który faktycznie w praktyce będzie się dobrze sprawdzał. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać.
Mi zakup wideorejestratora polecił mechanik i nie żałuje. Miałam jedną dziką akcję na drodzę i przynajmniej mogłam sprawdzić kto zawinił. No wiecie, jak zobaczyli kobietę, to myśleli, że to moja wina. Z resztą dobry mechanik to podstawa. Trafiłam na serwis ferrari parę lat temu dzięki znajomym i nie żałuje. Samochodem jeździ mi się dobrze i na rady mechanika zawsze mogę liczyć.
Jeśli chodzi Ci o rejestrator, który będzie można kupić w dobrej cenie to polecam XBlitz Black Bird 2.0 - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...ry/xblitz, nieduży rejestrator wykonany w kwadracie z Full HD i cena poniżej 250 złotych więc to będzie faktycznie taka opcja, która na tle innych rejestratorów będzie wypadała bardzo pozytywnie pod względem ceny. Warto skorzystać i zdecydować się na zakup rejestratora, wydaje mi się, że to optymalna opcja jak ktoś nie chce wydawać majątku.
Przekierowanie