Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wideorejestrator jaki wybrac
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chce się w końcu zdecydować na zakup rejestratora do auta i tak się zastanawiam na jaki sprzęt warto się zdecydować? Jeśli ewentualnie znacie jakąś markę, która możecie pod tym kątem polecić to dajcie znać. To będzie mój pierwszy sprzęt do auta i tak się zastanawiam czy lepiej się decydować na taki rejestrator wyłącznie na przednią szybę czy też na tył auta. Jeśli ktoś jest na bieżąco z tymi urządzeniami to dajcie znać co warto wybierać.
Myślę, że jeśli chodzi o dobrze funkcjonujący wideorejestrator to na markę Xblitz - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...ory/xblitz będzie można liczyć. U mnie model GO SE fajnie się sprawdza. Ogólnie model nie jest zbyt duży, urządzenie funkcjonuje na wysokim poziomie, nagrywanie w FH. Jeśli szukasz kamery, która będzie w dobrej cenie a jednocześnie będzie się w praktyce dobrze sprawdzać to można na ten model liczyć. Ale ogólnie XBlitz ma sporo tych urządzeń więc coś tam pewnie się wybierze.
Odnośnie poszukiwań ciekawych kamer samochodowych to warto sprawdzić ofertę producenta Manta u którego jest kilka ciekawych propozycji w zakresie wideorejestratorów samochodowych jak na przykład zestaw - Rejestrator jazdy Manta DVR503F G-sensor WDR FHD + Karta Pamięci Goodram 32GB MICRO SDHC CLASS 10 w przypadku którego rozdzielczość FHD, rzeczowy dowód w przypadku kolizji, G-sensor, zabezpieczenie nagrań przed skasowaniem oraz WDR (szeroki zakres dynamiki obrazu).
Przekierowanie