Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siłownie zewnętrzne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie na temat takich ćwiczeń jak siłownie zewnętrzne http://www.silowniezewnetrzne.net ? Są to różnego rodzaju ćwiczenia w parkach czy innych miejscach na świeżym powietrzu, ciekawa forma rekreacji, co o niej sądzicie?
Ciężko się ćwiczy na takiej siłowni bo jak pada to nie ma za bardzo a jak jest gorąco to się człowiek szybko męczy. Ja tam wolę klasyczne siłownie.
Mi zdarza się od czasu do czasu skorzystac z takich maszyn gdy wychodze do parku pobiegac ale nie powiedziałabym ze to głowny element moich treningów, niewiele można wskórać na tego typu maszynach.
Siłownie zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce po prostu podczas spaceru z dzieckiem, wyjścia do parku też zadbać o swoją kondycję. Młode mamy z dziećmi nie mają bardzo jak iść na siłownię... a tak dziecko się bawi w parku a mama może trochę poćwiczyć. Ja się cieszę, że takie są, że takie powstają. Cieszą się sporym zainteresowaniem naprawdę.
Przekierowanie