Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaką restauracje w rynku w Krakowie możecie polecić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie miejsca w Krakowie możecie ewentualnie polecić jeśli chodzi o smaczne jedzenie, po które będzie warto sięgnąć? Zależy mi na dobrych restauracjach, które faktycznie coś sensownego będą w stanie zaproponować. Raczej idę w kierunku tradycji więc najlepiej takie miejsca, gdzie głównie serwowana jest nasza rodzima kuchnia, jak możecie to coś pod tym kątem możecie mi podpowiedzieć.
Myślę, że ten wybór może paść na restaurację Tradycyja w Rynku jeśli planujecie rodzinne spotkanie i stawiacie na klasyczną kuchnię. Tutaj ta restauracja właśnie wypada super, serwują dania w klasycznej polskiej stylistyce. Mają między innymi świetne pierogi. Na rodzinne spotkania będzie to dobry wybór bo właściwie niezależnie od wieku każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i będzie zadowolony z serwowanych dań.
Hm rynek w Krakowie, szczerze to jakbym wskazał jedną konkretną to chyba bym zgrzeszył Big Grin jest tego tam naprawdę sporo
Przekierowanie