Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Diablo III
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chłopaki jak tam wrażenia z Diablo? Warto byłlo czekać 11 lat ? Ja osobiście uważam że tak gra świetna, trochę wkurza liniowa fabuła ale ogólnie spoko Wink
Przeszedłem na razie raz DemonHunter'em ale przymierzam się do Barby Wink
Serio? Big Grin
Moje zdanie:
Nie grałem bo na mój komp nie pójdzie ale..
http://forum.freeware.info.pl/gry/doom.html
widziałem na yt jak grają niektórzy.. i ta gra mi się nie podoba Big Grin.
Kiedy byłem mniejszy taki pizdryk to grałem z kuzynem w Diablo II . to były czasy.. ale nie dawno zainstalowałem tą "II" i grałem z kumplem przez neta.. to po 1 dniu mi się znudziła Big Grin
Ja jestem fanem Diablo i nie da sie tego kupić ;(((((( w wakacje ide do pracy to sobie kupie za 240 zł na allegro i w koncu sobie zagram <lol2>
Szczerze? W ogóle nie kreci mnie diablo, nigdy w to nie grałem, dla mnie strata pieiedzy, 500 zł za gre ?! To chyba placisz za marke a nie za gre, dziekuje za takie cos wole wyjśc na winko z kumplami do parku xD
W III nie grałem i nie zagram. Czemu? Ponieważ to jest WoW RTS. Grafika = WoW, fabuła = WoW, skille = WoW, staty = WoW. To już nie to samo co 1 i 2. Tam dążyli jeszcze do tej fajnej realistycznej grafiki, a tu? Jak kreskówka. Syf, brud i ubóstwo według mnie.
Dla mnie 2 najlepsza Big Grin
Ja niestety się zawiodłem, 2 tygodnie miałem to i na szczęście udało mi się opylić za nawet niezłe pieniądze że prawie mi sie zwróciło. Szczerze powiedziawszy strasznie wiało nudą. Teraz prawie wszystko robią pod grafikę a fabuła kuleje, zdecydowanie wolę Diablo II
powiem tak, chociaż uwielbiam wcześniejsze części to jakoś tej jeszcze nie odpaliłem i nie wiem po jakim czasie to zrobie Smile
Miałem, zrobiłem 50 lvl czarki a potem sprzedałem. Na tym moja przygoda z D3 się skończyła. Po prostu mi się nie podobało.
Jak powszechnie wiadomo nad całą firmą blizzard ciąży szatan to jest przyczynkiem tego jak ta gra wyszła, a nie oszukujmy się wieje nudą :0
Stron: 1 2
Przekierowanie