Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pierwsze konto bankowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki bank jest najlepszy w przypadku pierwszego konta bankowego? Gdzie warto jest otworzyć?
Pekao. SA mam i polecam, konto zakladalam przez aplikację. Przy wpływach co miesiąc min. 500zl i jednej płatności kartą w miesiącu wszystko za free.

Najlepiej zerknij sobie tutaj:

Ranking konta bankowego dla studentów. Na stronie mozesz porównać sobie jakie jest oprocentowanie na poszczegolnych kontach bankowych dla studentów.

Jak również wybrać dla siebie odpowiednią ofertę.
Zapraszamy do nas! Oferujemy nowoczesne i wygodne PKO Konto Pierwsze dla młodzieży w wieku 13-18 lat:
- 0 PLN za prowadzenie konta,
- 0 PLN za dostęp do najlepszej na świecie aplikacji bankowej IKO (z możliwością płatności zbliżeniowych telefonem) i serwisu internetowego iPKO,
- 0 PLN za obsługę karty - wystarczy zrobić kartą lub BLIKIEM 2 transakcje bezgotówkowe w miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Szczegóły dostępne tutaj: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualn...-pierwsze/
Ja przy wybieraniu konta patrzyłam też na to, czy ma dobrą aplikację mobilną. Tutaj możecie sobie więcej na ten temat poczytać. Uważam to za wielkie ułatwienie i kto raz użył dobrej aplikacji banku, ten będzie jej zawsze używał.
Na pewno w przypadku pierwszego konta bankowego warto skorzystać z różnego rodzaju rankingu kont osobistych, nieco więcej na ten temat piszą tutaj https://uwagafinanse.pl/dlaczego-warto-k...osobistych. Myślę, że warto szukać i dobrać ofertę odpowiednio do naszych oczekiwańSmile
Choć banki posiadają szereg propozycji jak konta, karty kredytowe itd. lecz niestety nie zawsze mają opcję by zaoferować nam pasujące nam warunki. Albo wyjdzie tak, że odmówią. Tak jest np. w przypadku kredytów najczęściej niespłaconych zobowiązań finansowych. W tej sytuacji polecam po prostu przejrzeć oferty instytucji pozabankowych gdzie oferowany jest np. kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Łódź albo podobna propozycja
Przekierowanie