Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.
Ja nie korzystałam, nie miałam takiej potrzeby. Jedynym problemem, ale takim który udało się pozytywnie rozwiązać było zabezpieczenie, a w sumie jego brak. W sensie takim skutecznym, bo zaufania do prezerwatyw to do końca nie miałam. Odkąd biorę tabletki drovelis to seks bez porównania lepszy, bardziej spontaniczny. To była bardzo dobra decyzja, a tabletki też mam nowoczesne.
Jeśli szukasz seksuologa to polecam się umówić do doktora Imielińskiego z kliniki PanMedic na Jerozolimskich. Świetny specjalista, bardzo dobrych kontakt z pacjentem i profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam. Sama klinika w centrum Warszawy więc też duży plus bo z dotarciem nie będziesz miał żadnego problemu. Jak szukasz profesjonalnej pomocy to warto.
Przekierowanie