Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Niedoskonałości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z drobnymi niedoskonałościami. Chciałabym coś z nimi zrobić, ale przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, co mi pomoże i co da fajny efekt. Polecicie coś?
A to ja Wam powiem, że jeszcze się zdziwicie Smile Polecam Keracnyl PP+ marki Ducray. Ja zaczęłam go stosować po wizycie u Pani dermatolog, bo to ona mi go poleciła. Od tego czasu jestem jego fanką, bo twarz wygląda po nim dobrze i plusem jest to, że można stosować go pod makijaż. Świetnie też reguluje wydzielanie sebum. Ogólnie jest super, warto sprawdzić!
Też miałam okazję próbować tego kremy od Ducray i również polecam, bo właśnie zamierzam kupić go w pełnej wersji, bo miałam tylko próbkę Super koi, łagodzi i wspomaga gojenie zmian zapalnych.
Ogólnie od dawna używam tylko kosmetyków z apteki bo mam problematyczną i trądzikową cerę i te ogólnodostępne w sklepach niby znane marki i produkty zaostrzały moje problemy ze skórą. Z Ducray stosuję krem przeciw niedoskonałościom Keracnyl PP, przebadany klinicznie, z dobrym składem i przede wszystkim skuteczny.
Mój problem to był duży trądzik mimo tego, że okres nastoletni to już mam za sobą. Nawet byłam u dermatologa, ale z takim sobie skutkiem to co mi zapisał. Najbardziej pomogła antykoncepcja, tabletki drovelis mam. W sumie taki dodatkowy plus z ich stosowania.
Przekierowanie