Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: subtelna dziarka - u kogo w stolicy ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile planuje sobie zrobić tatuaż po nowym roku ale zależy mi na czymś bardzo delikatnym i subtelnym. Kojarzycie studio, gdzie znajdę tatuatora, który się w takich pracach specjalizuje ?
hmm jeśli chodzi o studio to na pewno polecam JAH LOVE TATTOO Smile znajdziesz ich w ścisłym centrum miasta, na ulicy Wilczej 32, generalnie bardzo dobry dojazd z każdej dzielnicy. Tam w ekipie pracuje wiele osob najlepiej zadzwonić na recepcje i Klaudia lub Kacper na pewno pomogą i doradza Smile
też polecam Jah Love Tattoo Smile mój ostatni tatuaż ( właśnie taki delikatny) robiłam u Mai i szczerze ją polecam Smile ma doświadczenie, widać, ze bardzo angażuje się w każdy projekt. Jest mega sympatyczna i bardzo dba o to by czuć się u niej komfortowo Smile
bardzo bardzo dziękuje Wam dziewczyny za pomoc Smile veronaa w takim razie będę dzwonić i pytać o Maję Smile a orientujecie się może jak wygląda u nich kwestia wolnych terminów ?
jeśli chodzi o terminy to nie mam pojęcia bo to zależy od tego czy duże mają teraz obłożenie przed świętami. najszybciej się dowiesz jak zadzwonisz do nich, myślę, że coś się uda wykombinować jeśli zależy Ci na szybszym terminie Smile
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://otwarty-umysl.pl/jaka-powinna-by...ternetowa/
o tak Jah Love Tattoo to super miejscówka i ja i mój narzeczony tam chodzimy Smile fajna i pozytywnie zakręcona ekipa, która bardzo dba o to by czuć się tam jak u siebie Smile ja to jeszcze o piercingu myślę, tatuaże to jedno ale kolczyki też mnie kręcą Smile
Przekierowanie