Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy stosujecie peptydy przy treningu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogólnie jeśli chodzi o redukcję to długi czas całkiem fajnie u mnie to szło, ale teraz zauważyłem, że się trochę pojawił zastój. Trochę osób mi już mówiło, by włączyć peptydy, ale jakoś nie jestem do końca przekonany, jeśli ewentualnie macie jakieś doświadczenia pod tym kątem, może coś polecić pod kątem konkretnych substancji, które można używać, ewentualnie macie sprawdzonych dostawców to dajcie znać co będzie warto wybierać.
Zobacz sobie Melanotan (https://peptides.net.pl/melanotan-2 ) – u mnie efekt przeszedł moje oczekiwania. Silnie działający peptyd, który faktycznie przynosi pozytywne efekty jeśli chodzi o poprawę efektywności treningu. Pod tym kątem wydaje mi się, że to będzie taka opcja, która faktycznie się wyróżnia i warto brać ją pod uwagę. Skutków ubocznych nie miałem, sklep wysłał szybko i wszystko dyskretnie zapakowane więc to na pewno dla nich także dodatkowy plus. W ofercie jest bez problemu dostępny.
Przekierowanie