Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szukam wózka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Hej! Pilnie poszukuje wózka miejskiego dla dziecka. Mamy już wózek, ale używamy go od miesiąca i w ogóle nie jestem z niego zadowolona. Bardzo cieżko się go składa, jest ciężki i w ogóle jakiś taki dziwny... W sklepie lepiej się prezentował.
Do miasta najlepszy bęzie Osis od Cavoe. My mamy i jestem zachwycona. Wózek jest lekki, łatwo się go prowadzi i wszedzie się mieści. Bez problemu można go złożyć jedną ręką. Ma też regulowaną wysokość rączki.
Ja zanim kupiłam wózek to bardzo dużo recenzji czytałam w necie no i filmiki na youtube obejrzałam, o blogach parentingowych nie wspomnę. Moim zdaniem najlepiej wypadł x-lander na tle innych wózków
No to jeśli to ma być lekki wózek, zwrotny, miękki i przy tym bardzo wygodny dla dziecka i komfortowy w prowadzeniu dla dziecka to polecam wózek Riko Nesa. Nie tylko genialnie się prezentuje ale jest przede wszystkim bardzo funkcjonalny.
Wybór odpowiedniego wózka na pewno do najłatwiejszych nie należy. Jeśli chcecie wybrać coś odpowiedniego, co się Wam sprawdzi to myślę, ze warto poczytać artykuły zamieszczone na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Znajdziecie tu wiele cennych porad i wskazówek na temat polecanych produktów ale też zabaw dla dzieci. Można się wiele dowiedzieć
Może EasyGO Virage Ecco Ciebie zainteresuje? ja chcę go kupić, bo na całe wózkowanie mi wystarczy, a do tego nie kosztuje za wiele.
A co powiesz o EasyGO Minima Plus? Wózek nadaje się przede wszystkim do miasta, ale dzięki temu, że jest taki nieduży i lekki będzie też odpowiedni w podróży.
Przekierowanie