Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobry fryzjer w okolicach Ożarowa i Babic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat fryzjerek w okolicach Ożarowa i Babic? Jeśli macie jakiś sprawdzony salon w tej okolicy i możecie coś polecić to dajcie znać. Umówiłabym się na koloryzację i strzyżenie, ale też nie chce wybierać jakiegoś salonu całkowicie w ciemno, żeby potem nie żałować tego jak zostanę ostrzyżona.
Pewnie to w dużej mierze kwestia jakieś tam indywidualnej decyzji i tego jakie ma się upodobania, natomiast jeśli chodzi o moje doświadczenia to ja jestem zadowolona z salonu Nika na Poznańskiej w Ożarowie. Czy to jak się zapisze na strzyżenie czy na jakieś modelowanie na imprezę to wychodzi im to naprawdę fajnie, fryzjerki mają super podejście do klientki, a poza tym jeszcze cena trzyma jakiś racjonalny poziom.
Fajnie że polecacie swoje ulubione salony. Może do któregoś z nich się wybiorę.

____________________________________
rozpylacz do wody
Dzięki tej aplikacji - https://play.google.com/store/apps/detai...louisdavid można szybko i sprawnie umówić się na wizytę u fryzjera. Po lokalizacji wyszukuje salony z okolicy. Aplikacja jest w pełni darmowa. To kolejne ułatwienie w naszym życiu Wink
Przekierowanie