Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: czym się suplementować ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Słuchajcie, czy Wy na co dzień przyjmujecie jakieś suplementy? jeśli tak to jakie ? ja czuje się ostatnio mocno zmęczona, źle sypiam i ogólnie jakoś energii mi brakuje. co warto kupić i gdzie ? w aptece ? z góry dzięki za dobre rady Smile
oo to witaj w klubie, ja tak miałam podczas przesilenia wiosennego. Zrobiłam nawet kontrolne badania krwi i okazało się, ze miałam lekką anemię. Zaczęłam brać witaminy i minerały, uzupełniłam niedobory żelaza i widziałam dużą poprawę. Ty jakieś badania robiłaś ?
wiesz co wystarczy odpowiednio dobrana suplementacja, która pozwoli uzupełnić wszelkie niedobory i na pewno postawi Cię na nogi. tylko wybieraj produkty naturalne, bez chemii i wypełniaczy w składzie. W Pharmovit takie znajdziesz na pewno, ja używam i polecam Smile
Badań żadnych nie robiłam ale może rzeczywiście powinnam ? Dzięki za sugestie. a produktów Pharmovit nie znam, co warto kupić ?
Myślę, ze przy okazji warto zrobić te badania, ja staram się przynajmniej raz w roku Smile jeśli chodzi o Pharmovit to na pewno zestaw podstawowych witamin jak C i D, może żelazo ( ale to wtedy gdyby wyszła jakaś anemia na badaniach). Poczytaj bo znajdziesz u nich produkty na wszystkie dolegliwości tak naprawdę, są bezpieczne więc spokojnie możesz testować Smile
Marka https://www.herbapol-polana.com/ wychodzi naprzeciw kobietom dbającym nie tylko o siebie, ale również o środkowisko. Stworzyla zarowno kosmetyki jak i suplementy naturalne i wegańskie. U mnie sprawdzają się super. Polecam i wam przetestować.
sluchajcie zrobiłam te badania, wyszła mi lekka anemia także muszę uzupełnić żelazo na pewno. no i mam niedobór witaminy D... ale z tego co widziałam w ich ofercie to chyba wszystko co niezbędne tu znajdę prawda?
(24-11-2021 14:28)ninjaa napisał(a): [ -> ]sluchajcie zrobiłam te badania, wyszła mi lekka anemia także muszę uzupełnić żelazo na pewno. no i mam niedobór witaminy D... ale z tego co widziałam w ich ofercie to chyba wszystko co niezbędne tu znajdę prawda?

tak, polecam żelazo BioFe a i Adek w kroplach ( wit D) też jest świetna. To już zależy od tego co preferujesz. pamiętaj tylko by systematycznie przyjmować te preparaty a na pewno po miesiącu, dwóch zobaczysz poprawe i wyników i ogólnego samopoczucia.
ja też chętnie sięgam po preparaty z Pharmovit, już od lat. Fajnie. ze w ich ofercie znajdzie się coś dla każdego, i dla dorosłych i dla dzieci Smile
(24-11-2021 20:35)fiona11 napisał(a): [ -> ]
(24-11-2021 14:28)ninjaa napisał(a): [ -> ]sluchajcie zrobiłam te badania, wyszła mi lekka anemia także muszę uzupełnić żelazo na pewno. no i mam niedobór witaminy D... ale z tego co widziałam w ich ofercie to chyba wszystko co niezbędne tu znajdę prawda?

tak, polecam żelazo BioFe a i Adek w kroplach ( wit D) też jest świetna. To już zależy od tego co preferujesz. pamiętaj tylko by systematycznie przyjmować te preparaty a na pewno po miesiącu, dwóch zobaczysz poprawe i wyników i ogólnego samopoczucia.

dzięki @fiona11 za polecenie konkretnych produktów, już zrobiłam zapasy i zaczynam suplementację. Chce wejść w Nowy Rok z dobrym nawykiem Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie