Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: opinie o sklepie centrumluszczycy.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie Smile planuje zakupy w sklepie centrumluszczycy.pl - czy ktos z Was kojarzy to miejsce i zechce podzielic sie opinia ? u nastatoletniej corki zdiagnozowano luszczyce i szukam dobrych kosmetyków. Jestem załamana ale nie daję po sobie poznać... myslalam o jakiś maściach z dziegdziem czy olejkach bo znajoma, która na to choruje polecala. z gory dziekuje za pomoc
ja tez zmagam sie z luszczyca od jakiegos czasu. dobor skutecznych kosmetykow to wcale nie taka latwa spraqwa bo to co sie sprawdza u jednej osoby nie koniecznie zadziala u drugiej. sama forma produktu to juz sprawa drugorzedna, patrz bardziej na skladniki aktywne, sporo zalezy tez od konkretnych objawow jakie sie pojawiaja.
no to p[rawda co pisze kolezanka wyzej, tu nie ma jednego zlotego srodka. ale sklep akurat bardzo polecam, skontaktuj sie z obsluga klienta bardzo pomocni są i na pewno doradza na podstawie objawow itd.
o super dzięki bardzo w takim razie co, przez złożeniem zamówienia najlepiej do nich zadzwonić/napisać ?
(25-10-2021 19:29)elenka napisał(a): [ -> ]o super dzięki bardzo w takim razie co, przez złożeniem zamówienia najlepiej do nich zadzwonić/napisać ?

dokładnie tak Smile ja robie u nich zakupy już od kilku dobrych miesiecy, sklep jest swietnie zaopatrzony no i poza kosmetykami maja sporo ciekawych ksiazek czy nawet lamp do fototerapii.
super dzięki raz jeszcze za pomoc Smile zamówienie już złożyłam, jutro powinna już przyjsc paczka Smile
no to ekstra Smile w takim razie bedziesz juz mogła zaczac swiadoma pielegnacje. a co konkretnie sobie zamowilas w koncu ?
no te kosmetyki z dziegciem wzielam i jeszcze szampon do włosów z mlekiem klaczy ( nawet nie wiedziałam, ze takie kosmetyki istnieją). no sama jestem ciekawa efektów Smile
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://otwarty-umysl.pl/jaka-powinna-by...ternetowa/
oo daj znać jak działają te kosmetyki do włosów, które wybrałaś., też ostatnio o nich myślałam Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie