Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kosmetyki Muldream
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć dziewczyny Smile czy miałyście już okazję używać kosmetyków wegańskich z Muldream ? myślę o tym by kupić sobie krem do cery suchej tylko zastanawiam się czy warto ?
pewnie, ze warto Smile ja te produkty odkryłam kilka miesięcy temu, od tej pory regularnie zamawiam je z ich e-sklepu. Ja akurat mam cerę problematyczną ( z trądzikiem) więc używam tych kosmetyków z linii zielonej ale do cery suchej na pewno coś znajdziesz Smile
ja widziałam ostatnio kremy z tej firmy w drogerii Douglas Smile nawet sprzedawczyni bardzo je zachwalała więc wzięłam na próbę krem i zestaw masek w płachcie. tez mam skórę suchą i wrażliwą i wzięłam te w różowo białym opakowaniu Smile
A czy kosmetyki marki avon też kupujecie? Warto, bo są też sprawdzone i dobrej jakości. Nie wiem czy wiecie, ale w ogóle avon rejestracja jest darmowa i dołączając do klubu konsultantek możecie zyskać nie tylko dodatkowy zarobek, ale i również świetne rabarty. Także warto, warto do nich dołączyć.
Przekierowanie