Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zaparcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie pomysł na to jak walczyć z zaparciami? Mam wrażenie że wszystkiego już próbowałam i nic mi nie pomaga Sad .Może macie jakieś własne sposoby albo zalecenia dietetyczne czy sprawdzone leki? Będę wdzięczna jak podpowiecie jak się mogę pozbyć tego problemu albo jak Wy sobie z tym poradziliście
W moim przypadku pomogło ograniczenie spożywania zakazanych produktów a tu sposoby na zaparcia takie masz sprawdzone, znasz je wszystkie?
U nas też ostatnio to jest temat na czasie Wink Córka od niedawna ma rozszerzaną dietę i niestety pojawiły się spore zaparcia. Sprawdzają się śliwki, kupuję słoiczki z HiPP bio, bez zbędnych dodatków. A Tobie polecam też zwiększyć ilość wypijanych płynów Smile
Jeśli chodzi o zaparcia u dziecka, to u nas najlepiej sprawdziły się czopki Eva qu Bambini. Te czopki to wyrób specjalny dla dzieci (do 2 roku życia), bezpieczne, nie uzależniają, działają miejscowo. Efekt szybki i bezbolesny - więc dziecko nie nabiera urazu do załatwiania się.
Przekierowanie