Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Najlepszy koncert na jakim byliście
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jak w temacie czyli najlepszy koncert na jakim byliście u mnie zawsze królował będzie woodstock. Zeszłoroczny dokładnie impreza świetna atmosfera wyborna. Pełno świetnych ludzi bijących się o zupkę chińską jednym słowem czad Big Grin
Co do Woodstocku to mój kumpel przespał Prodigy xD o masakra Big Grin.
Mój najlepszy koncert to chyba koncert RPK Big Grin.
Ja byłem jeszcze 2 razy na Pokahontaz i raz Rahimie(3tygodnie temu) i też było świetnie Wink
Huhu w niedziele na Ewie Farnie i Krawczyku w sobote budka suflera, Na wszystkich koncertach podziemia ehh nie chce mi sie wymieniać juz xd
oesu. 26 czerwca, Świdwin. MOSKWA! chyba najlepszy koncert na jakim byłam

@edit. chociaż masz rację, woodstock też wymiata xD
Ja osobiście nie miałem okazji bycia na większych koncertach ( i szkoda), ale w lipcu wybieram się do Rybnika. Czy już wiecie na co? :x
Anarchy, Gunsi? teraz to już nie to samo.
Ja wiem, ale i tak jest to chyba ostatnia szansa zobaczenia ich na żywo w Polsce. Rybnik dla mnie jest stosunkowo blisko więc, czemu by nie? Wink
szkoda byłoby mi kasy na zobaczenie 'podróbek' (bo tak w sumie nazwać można ten skład zespołu, to już po prostu nie to samo) xD Wolałabym wydać już na Slayera czy coś.
Jednak ja głupi, mający sentyment do tego zespołu (nawet jeśli i tak już dawno się wypalił) musi i tak to zobaczyćSmile Aaa i czekam na Slasha xD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie