Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wysokie rachunki za prąd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, ile średnio płacicie za prąd? Jakie macie zużycie prądu? Co u was pobiera najwięcej energii?
Nie ma sensu tak uogólniać, zużycie zależy od sprzętów, z których korzystamy.
To prawda
Przypuszczam, że u nas w firmie całkiem sporo prądu się zużywa. Z tym, że ostatnio, kiedy kupowaliśmy nowy sprzęt do biura, szef zdecydował się na zmianę sprzedawcy na: http://www.ewe.pl/cenobezpiecznik-dla-firm. Podobno firma dobrze na tym wychodzi.
ja kiedy wychodzę to wyłączam wszystko z kontaktu i staram się nie świecić światła tam gdzie nie trzeba.
Ja kilka miesięcy temu zmieniłem CAŁE oświetlenie w domu na LEDy - rachunki spadły mi o jakieś 10-15%. Bardzo polecam to rozwiązanie, inwestycja się zwraca szybciutko.
U mnie chyba najwięcej prądu pobierają sprzęty w kuchni. Smile chociaż i tak w ciągu ostatnich lat trochę spadło zużycie poprzez nowe technologie.
U mnie generalnie rachunki za prąd oscyluje w okolicach 2 stówek.
ja też tak mniej więcej, dokładnie 190zł.
U mnie podobnie. Niestety ale prąd jest dosyć drogi, a że obecnie praktycznie wszystko potrzebuje prądu, to żre wszystko jak popadnie. Z oszczędzaniem bywa trudno.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie